Hakkımızda

RTS  ısıtma soğutma sistemleri  olarak 10 yılı aşkın iş deneyimiyle, sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı hedefleyen bir şirkettir.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan RTS  ısıtma soğutma sistemleri satış servisliğini yaptığı 9 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Mitsubishi – Panasonic – Airwell – General Electric – Midea – Sharp, Sigma, Electra – Tronic, Gree, Hitachi gibi güçlü markalar ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

Hakettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini “nitelikli hizmet ver-nitelikli ünvana sahip ol” olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız.

VİZYON

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak.
Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

MİSYON

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek , yapılan işlerde kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm kamu ve özel kurumların isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmak.
Ana faaliyet alanı ISITMA VE SOĞUTMA olan, projelendirme ve uygulama alanlarında kendi uzman  kadrosu ile dünya standartlarında hizmet vermek,
Sektörle ilgili teknik ve idari şartnameleri, uygun hizmet verebilmek amacıyla güncel olarak takip etmekte ve üstlendiği işleri nesilden nesile aktarılan kalıcı bir eser olarak teslim etmek.